O nas

Magdalena Okruta-Mrozowska

Psychoterapeuta psychodynamiczny, współpracuje z Opolskim Centrum Psychodynamicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Zdrowia.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz grupową, prowadzi szkolenia i treningi interpersonalne, organizuje warsztaty wsparcia dla osób odchudzających się.

Absolwentka Wydziału Historyczno Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego, ukończyła dwuletni kurs pedagogiczny. Teoretyczne podstawy do prowadzenia psychoterapii zdobywa w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, podczas szkolenia rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pod kierunkiem doktora Piotra Drozdowskiego. Odbyła staż w Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Opolu.

Piotr Mrozowski

Certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny, psycholog, założyciel Opolskiego Centrum Psychodynamicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończył studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, absolwent Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne oraz Studium Socjoterapii i Treningu Grupowego Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Od 2005 roku pracuje w oddziale psychiatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Neuropsychiatrycznego w Opolu przy ulicy Wodociągowej 4. W pracy zawodowej na co dzień zajmuje się prowadzeniem psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz diagnozą psychologiczną. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywane w czasie dwuletniego stażu w Miejskim Ośrodku Socjoterapii we Wrocławiu oraz w czasie pracy w Domu Dziecka w Chmielowicach.

Jest rekomendowany przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne jako superwizor dla osób w trakcie szkoleń oraz absolwentów kursów organizowanych przez KCP.

Swoją pracę superwizuje w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.